خانه / کتاب‌ها / روی چرخ زندگی /
تصویر کاور کتاب روی چرخ زندگی
معرفی کتاب

روی چرخ زندگی

روی چرخ زندگی

اثری از جیمی سامنر

معرفی کتاب

کتاب« روی چرخ زندگی » اثر جیمی سامنر است. کتاب درباره نوجوانی است که روی ویلچر می نشیند ولی امید و انگیزه اش برای ادامه ی زندگی را از دست نمی دهد.

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب روی چرخ زندگی، داستان الی کاون است. او دختری است که به علت فلج مغزی نمی تواند راه برود، و مجبور است از ویلچر استفاده کند.
اعتقادش این است که زندگی را باید با تمام شرایطش قبول کرد و با آن کنار آمد. و با فلج بودنش هیچ مشکلی ندارد. الی عاشق آشپزی کردن است و در عین حال، شکست‌ناپذیر، شجاع، بی‌پروا و مغرور است.
الی و مادرش باید برای مراقبت از پدربز
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- وقتی بچه بودم، هیچ‌ وقت تنبیه نمی‌شدم. منظورم از آن تنبیه‌هایی است که اجازه‌ی بازی یا صحبت‌ کردن با دوست‌ هایت را نداری. فکر کنم معلم‌ها دلشان نمی‌آمد من و صندلی چرخ ‌دارم را بفرستند کنج کلاس.

شناسنامه کتاب

نویسنده: جیمی سامنر
تعداد صفحات: 208
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786004627665
قیمت چاپ اول: 39,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده اردشیر نیک‌پور
  اردشیر نیک‌پور
  « اردشیر نیک‌ پور مترجم ادبیات کودکان و نوجوانان، ۱۵ بهمن ۱۲۹۷ در تبریز زاده شد. نیک‌پور نخستین مقاله خود را در سال دوم دبیرستان نوشت که در روزنامه «شفق ...»
 • تصویر نویسنده علیرضا کیوانی نژاد
  علیرضا کیوانی نژاد
  « علیرضا کیوانی‌نژاد روزنامه‌نگار، مترجم و ویراستار ایرانی است‌.
  کیوانی نژاد سال‌ها به روزنامه‌نگاری اشتغال داشته و دارد و به فراخور کار مطبوعاتی‌اش
  ...»
 • تصویر نویسنده فواد روحانی
  فواد روحانی
  « فؤاد روحانی (۳۰ مهر ۱۲۸۶ در تهران – ۱۰ بهمن ۱۳۸۲ در لندن) مورخ و مترجم ایرانی است. او کارشناس ارشد مسائل نفت و از شخصیت‌های مؤثر در تأسیس سازمان اوپک ...»
 • تصویر نویسنده سیروس شمیسا
  سیروس شمیسا
  « سیروس شَمیسا (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۲۷ در رشت) استاد ادبیّات فارسی و نویسندهٔ پرکار ایرانی است که تاکنون بیش از ۴۰ اثر خلق کرده‌است. وی تحصیلات عالی خود ...»
 • تصویر نویسنده کارل گوستاو یونگ
  کارل گوستاو یونگ
  « کارل گوستاو یونگ، زاده ی 26 جولای 1875 و درگذشته ی 6 جون 1961، روانپزشک، فیلسوف و نویسنده ای سوئیسی بود که به خاطر فعالیت هایش در روانشناسی و ارائه ی ...»