خانه / کتاب‌ها / روی چرخ زندگی /
تصویر کاور کتاب روی چرخ زندگی
معرفی کتاب

روی چرخ زندگی

روی چرخ زندگی

اثری از جیمی سامنر

معرفی کتاب

کتاب« روی چرخ زندگی » اثر جیمی سامنر است. کتاب درباره نوجوانی است که روی ویلچر می نشیند ولی امید و انگیزه اش برای ادامه ی زندگی را از دست نمی دهد.

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب روی چرخ زندگی، داستان الی کاون است. او دختری است که به علت فلج مغزی نمی تواند راه برود، و مجبور است از ویلچر استفاده کند.
اعتقادش این است که زندگی را باید با تمام شرایطش قبول کرد و با آن کنار آمد. و با فلج بودنش هیچ مشکلی ندارد. الی عاشق آشپزی کردن است و در عین حال، شکست‌ناپذیر، شجاع، بی‌پروا و مغرور است.
الی و مادرش باید برای مراقبت از پدربز
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- وقتی بچه بودم، هیچ‌ وقت تنبیه نمی‌شدم. منظورم از آن تنبیه‌هایی است که اجازه‌ی بازی یا صحبت‌ کردن با دوست‌ هایت را نداری. فکر کنم معلم‌ها دلشان نمی‌آمد من و صندلی چرخ ‌دارم را بفرستند کنج کلاس.

شناسنامه کتاب

نویسنده: جیمی سامنر
تعداد صفحات: 208
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786004627665
قیمت چاپ اول: 39,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»