خانه / کتاب‌ها / خلق یک کسب و کار ثروت ساز /
تصویر کاور کتاب خلق یک کسب و کار ثروت ساز
معرفی کتاب

خلق یک کسب و کار ثروت ساز

خلق یک کسب و کار ثروت ساز

اثری از برایان تریسی

معرفی کتاب

برایان در کتاب حاضر، در مورد یکی از مهم ترین مجموعه های مهارت های امروزی کارآفرینی ، به شما می گوید.
کتاب این موضوعات مهم را پوشش می دهد : اسطوره های کارآفرینی ، بهترین انتخاب شغل برای شما ، تأمین مالی شغل ، تغییر ذهنیت کارمندان به کارآفرینی طرز فکر ، ایجاد یک طرح تجاری واقع گرایانه ، استخدام بهترین ها و مدیریت موفقیت و رشد تجارت شما با فروش و باز
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

موانع ورود به تمامی بازارها از بین رفته‌‌اند. شما می‌‌توانید کسب‌‌وکارتان را با کارکنان کم و حتی بدون آن‌‌ها شروع کنید. هزینه‌‌های بازاریابی و تبلیغات کم شده‌‌اند. هزینه‌‌های تولید و توزیع به صفر رسیده‌‌اند. به‌‌راحتی می‌‌توانید یک کسب‌‌وکار را از دفتر خود در خانه شروع کنید.
«برایان» در این کتابِ عالی به شما نشان می‌‌دهد که چگونه می‌‌توانید از تمام
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- سال ها پیش، موقع شروع به کار، سابقه ی محدودی داشتم. دیپلم نگرفته بودم؛ سال ها کارگری می کردم و زحمت کشیده بودم. به آدم هایی که عملکرد بهتری نسبت به من داشتند، حسادت می کردم و این سوال برایم پیش آمده بود که چرا بعضی افراد از دیگران موفق تر هستند. بعد، مشغول مطالعه ی اقتصاد و به خصوص اقتصاد کارآفرینی شدم و به این نتیجه رسیدم که کارآفرینی، موتور محرک جامعه ی ما در دویست تا سیصد سال گذشته بوده است. کارآفرین شخصی ست که فرصت خدمت به مردم با محصول یا خدمات موردنظر و مورد نیازشان را غنیمت می شمرد و می تواند آن محصول یا خدمات را با هزینه ای پایین در اختیار مشتری قرار دهد. این معادله بسیار ساده است. صدها ساعت را صرف مطالعه ی این موضوع کرده ام، چون مبحث بسیار جذابی ست. نکته ی آخر این است که نیازهای انسان نامحدودند. انسان صرف نظر از داشته های خود به دنبال چیزهای جدید و متفاوت است.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 230
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786008913450
قیمت چاپ اول: 35,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»