خانه / کتاب‌ها / هنر جنگ روانی /
تصویر کاور کتاب هنر جنگ روانی
معرفی کتاب

هنر جنگ روانی

هنر جنگ روانی

اثری از مایکل.تی. استیونسن

معرفی کتاب

کتاب «هنر جنگ روانی» نوشته مایکل. تی. استیونس می‌آموزید که چگونه به شکلی ماهرانه و نامحسوس بر دیگران تاثیر بگذارید و چگونه به نحوی غیر آشکار حریف خود را از لحاظ روانی و ذهنی مطیع خود سازید.

اگر نهایت قدرت کنترل روی افراد را داشته باشید چه احساسی خواهید داشت؟ به نظر خوب می‌رسد مگر نه؟ این کتاب اسرار افراد قدرتمند با درجات مختلف اجتماعی و سمت‌های گ
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

آیا تاکنون برای شما پیش آمده است که زیر فشار روانی تصمیمی بگیرید که با آن موافق نبوده‌اید. آیا با تکنیک‌هایی که می‌توان با آن فردی را تحت فشار روانی قرارداد آشنایی دارید. آیا وقتی از نظر روانی به شما حمله می‌شود روش‌های خنثی کردن آن را بلدید؟ کتابی که در دست دارید نه تنها پاسخی به این سوالات است بلکه اسرار و رموز زیادی را در این زمینه برای شما فاش
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- وقتی روی هنر ترغیب و تشویق کار می‌کنید باید همیشه روی ارتقاء اعتمادبه‌نفس خودتان هم کار کنید. مناظره کننده خجالتی، گوشه‌گیر و ازخودراضی در متقاعدکردن مخاطب خود خیلی موفق نخواهدبود... روی اعتماد به نفس خود کار کنید اما اطمینان حاصل کنید که اعتماد به نفس واقعی باشد نه فقط لاف و خود ستایی. قلدر بودن یا مهربانی زیادی، طرف مقابل را از شما زده خواهدکرد. در عوض شما باید جمله‌بندی خود را طوری انتخاب کنید که این فکر را متبادر کند که چیزی که شما دارید از آن جانب‌داری می‌کنید یا به دنبال آن هستید، درست‌ترین چیز در دنیا است و مباحثه شما یک دعوت دوستانه برای ملحق کردن مردم در این راه درست است.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 80
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786008535072
قیمت چاپ ۱۳۹۵: 10,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده اردشیر نیک‌پور
  اردشیر نیک‌پور
  « اردشیر نیک‌ پور مترجم ادبیات کودکان و نوجوانان، ۱۵ بهمن ۱۲۹۷ در تبریز زاده شد. نیک‌پور نخستین مقاله خود را در سال دوم دبیرستان نوشت که در روزنامه «شفق ...»
 • تصویر نویسنده علیرضا کیوانی نژاد
  علیرضا کیوانی نژاد
  « علیرضا کیوانی‌نژاد روزنامه‌نگار، مترجم و ویراستار ایرانی است‌.
  کیوانی نژاد سال‌ها به روزنامه‌نگاری اشتغال داشته و دارد و به فراخور کار مطبوعاتی‌اش
  ...»
 • تصویر نویسنده فواد روحانی
  فواد روحانی
  « فؤاد روحانی (۳۰ مهر ۱۲۸۶ در تهران – ۱۰ بهمن ۱۳۸۲ در لندن) مورخ و مترجم ایرانی است. او کارشناس ارشد مسائل نفت و از شخصیت‌های مؤثر در تأسیس سازمان اوپک ...»
 • تصویر نویسنده سیروس شمیسا
  سیروس شمیسا
  « سیروس شَمیسا (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۲۷ در رشت) استاد ادبیّات فارسی و نویسندهٔ پرکار ایرانی است که تاکنون بیش از ۴۰ اثر خلق کرده‌است. وی تحصیلات عالی خود ...»
 • تصویر نویسنده کارل گوستاو یونگ
  کارل گوستاو یونگ
  « کارل گوستاو یونگ، زاده ی 26 جولای 1875 و درگذشته ی 6 جون 1961، روانپزشک، فیلسوف و نویسنده ای سوئیسی بود که به خاطر فعالیت هایش در روانشناسی و ارائه ی ...»