خانه / کتاب‌ها / گفت و گو با صادق هدایت /
تصویر کاور کتاب گفت و گو با صادق هدایت
معرفی کتاب

گفت و گو با صادق هدایت

گفت و گو با صادق هدایت

اثری از یوسف یزدانی

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب گفت‌وگو با صادق هدایت نوشته‌ی یوسف یزدانی که نتیجه‌ی سال‌ها مطالعه و تحقیق درخصوص زندگی، آثار و اندیشه‌های صادق هدایت است در قالب گفت‌وگویی خیالی ارائه می‌شود و به تمامی ابعاد زندگی و آثار این نویسنده و اندیشمند بزرگ می‌پردازد.

خلاصه‌ای از کتاب

صادق هدایت یکی از چهره های شناخته شده و مورد احترام روشن فکران و نسل جوان و معترض است؛ چهره ای که در نوشته های خود انعکاس زمانه ی خویش است و ما را با غم و دغدغه ی فرهیخته ی روزگار خود آشنا می سازد؛ نویسنده ای که ما را وا میدارد به فرجام هر انجامی بیاندیشیم و بدون اندیشه و خرد دست به کاری نزنیم. همچنین می آموزد درد جامعه ی خود را بگوییم و از چیزی نه
ادامه متن

شناسنامه کتاب

ناشر: گیوا
تعداد صفحات: 120
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
قیمت چاپ ۱۳۹۹: 21,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»