خانه / کتاب‌ها / روح گریان من /
تصویر کاور کتاب روح گریان من
معرفی کتاب

روح گریان من

روح گریان من

اثری از کیم هیون هی

دسته بندی

معرفی کتاب

روح گریان من داستان واقعی یک جاسوس زن کره‌ای است که در نوجوانی ناخواسته از خانواده‌اش جدا می‌شود و وارد حزب می‌شود و سخت‌ترین آموزش‌های نظامی را از سر می‌گذراند و در نهایت به عنوان جاسوس به بسیاری از کشورهای جهان سفر می‌کند.

خلاصه‌ای از کتاب

هنگامی که پرواز 858 هواپیمای کره ای در سال 1987 منفجر شد و باعث کشته شدن 115 مسافر شد ، مقامات بین المللی اجرای قانون بلافاصله شروع به جستجو برای یافتن تروریست هایی در کره شمالی کردند که می توانستند مرتکب چنین جنایتی شوند. کسی که آنها پیدا کردند کیم هیون هی ، یک زن جوان آرمانگرا بود که توسط کشورش به یک دستگاه قتل مطیع تبدیل شده بود.

کتاب روح گریان
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- همان چندباری که در طول دوران آموزشی به دیدار خانواده ام رفتم، که هر دو سه سال یک بار بیشتر نبود، مادرم همیشه از من استقبال می کرد و از این که می دید در سلامتی کامل به سر می برم خوشحال می شد. هر وقت آن جا را ترک می کردم تمام تلاشش را می کرد تا جلو خودش را بگیرد. از رفتن من خیلی غصه می خورد. آن موقع زیاد به احساساتش توجه نمی کردم. به دنبال مربی همراهم به کمپ آموزشی بر می گشتم و از این که برگزیده حزبم احساس غرور می کردم. حالا حس می کردم مادرم را، زنی که کلی زحمت کشیده بود تا بزرگم کند، ناامید کرده ام. از تکبرم خجالت می کشیدم و خیلی دیر به اشتباهاتم پی بردم. هیچ حزبی ارزشش را ندارد که بخواهی به خاطرش خانواده ات را ترک کنی. مامان منو ببخش. خواهش می کنم درکم کن...

شناسنامه کتاب

نویسنده: کیم هیون هی
ناشر: ققنوس
تعداد صفحات: 239
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
امتیاز گودریدز: 4.15
قیمت چاپ دهم: 28,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»