خانه / کتاب‌ها / بیگانگان در خانه /
تصویر کاور کتاب بیگانگان در خانه
معرفی کتاب

بیگانگان در خانه

بیگانگان در خانه

اثری از ژرژ سیمنون

دسته بندی

معرفی کتاب

«بیگانگان در خانه» رمانی جنایی اثر «ژرژ سیمون» نویسنده‌ی مشهور داستان‌های پلیسی، جنایی است. داستان قتلی مشکوک که چند نوجوان مظنونین اصلی قتل هستند.

خلاصه‌ای از کتاب

بیگانگان در خانه داستان زندگی مردی است که سال‌های زیادی حتی در خانه خودش هم احساس بیگانگی می‌کند؛ درست از وقتی که همسرش، او و فرزند مشترکشان را تنها گذاشت و از خانه رفت. داستان در موقعی رخ می‌دهد که 18 سال از این جدایی گذشته و شخصیت اول داستان هنوز درگیر خاطرات گذشته خود است و دنیایش به اتاق خواب، کتابخانه و اتاق ناهارخوری‌اش محدود شده. او به ندرت
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- نمى‌خندید، حتى لبخندى هم در گوشه لبان‌اش دیده نمى‌شد. چیزى که در سیمایش مشاهده مى‌شد احساس وجد و شعف و نشاط و شادى بود، که مانند حمام گرمى سراپاى او را فرا مى‌گرفت. ساعت تقریبا یک بعد از ظهر بود. لورسا وارد اتاق ناهارخورى شد و در آن‌جا با کوتوله، که با عصبانیت مشغول چیدن میز بود مواجه شد. و بى‌آنکه خودش علت آن را بداند پشت به بخارى ایستاد.
 • 2- لورسا با حیرت و شگفتى نظرى به او افکند، و از این‌که او را تا این حد کوتاه قد، زشت‌رو و بدجنس مى‌دید متعجب شد و چیزى نمانده بود که از خود بپرسد، «اصلاً این زن در خانه او چه مى‌کند» و ضمنا متوجه شد کشویى که اکنون خدمتکار از آن کارد و چنگال بیرون مى‌آورد، همان است که سابقا دستمال سفره‌ها را در آن قرار مى‌دادند. و از اینکه تاکنون متوجه این تغییر نشده بود یکه خورد.

شناسنامه کتاب

نویسنده: ژرژ سیمنون
ناشر: نگاه
تعداد صفحات: 232
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789643516888
قیمت چاپ اول: 6,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»