خانه / کتاب‌ها / شب تلخ /
تصویر کاور کتاب شب تلخ
معرفی کتاب

شب تلخ

شب تلخ

اثری از شاهین فولادوند

معرفی کتاب

«شب تلخ» فیلم‌نامه‌ای از شاهین فولادوند است که داستانی جنایی را روایت می‌کند. ترانه دختری بیست‌وپنج ساله و دانشجو مرتکب قتل شده است. او در یک درگیری دختری به نام ستاره پورمند که هم و سن و سال خودش بوده را با یک گلدان چینی به قتل رسانده.

خلاصه‌ای از کتاب

ترانه دختر بیست و پنج ساله‌ای است که در یک درگیری، دختری هم و سن و سال خودش به نام ستاره پورمند را با یک گلدان چینی به قتل می‌رساند. داستان از صحنه‌ی ارتکاب قتل شروع می‌شود.

خانم سرگرد توکلی همراه با مأموران نیروی انتظامی به محل حادثه می‌رسند و ترانه شوکه از اتفاقی که پیش آمده میان جمع قرار گرفته است. ظاهراً سرگرد توکلی و ترانه از قبل با هم آشنا ه
ادامه متن

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 192
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
قیمت چاپ اول: 17,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»