خانه / کتاب‌ها / کنترل و مهار مشتری /
تصویر کاور کتاب کنترل و مهار مشتری
معرفی کتاب

کنترل و مهار مشتری

کنترل و مهار مشتری

اثری از وحید ناصحی فر

معرفی کتاب

کتاب کنترل و مهار مشتری نوشته وحید ناصحی‌فر و دیگران، یکی از کتاب‌های تخصصی شرکت چاپ و نشر بازرگانی است. این شرکت، بزرگترین مرکز تخصصی چاپ و نشر کتاب‌های بازرگانی، اقتصاد و مدیریت به ­صورت کاربردی و دانشگاهی است و بیش از بیست سال از فعالیتش می‌گذرد. این ناشر تاکنون بیش از ۱۷۰۰ عنوان کتاب در زمینه‌های گوناگون اقتصاد، مدیریت و بازرگانی داخلی و خارجی
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

رفتار مصرف کننده، نوعی روانشناسی مشتری محسوب می‌شود. روانشناسی‌ای که به دنبال جلب رضایت مشتری و رسیدن به وفاداری او در جهت خرید، تکرار خرید و معرفی محصول به دیگران است. امروزه کسب و کارها برای رونق فعالیت‌های خود نیاز شدیدی به روانشناسی مشتری دارند. شناخت رفتار مصرف کننده هسته مرکزی روانشناسی مشتری محسوب می‌شود.

در واقع رفتار مصرف کننده دانش تحقیق
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- لازم است بدانید چه بخشی از مصرف کنندگان شما بالاترین درصد از فروش شما را تشکیل می‌دهند. چه بخش جمعیتی خاص در چه عواید ویژه‌ای نقش داشته است؟ براساس داده‌ها، کدام بخش‌ها به عقب باز می‌گردند؟ کدام بخش‌ها بیشترین تبلیغات را به خود اختصاص داده‌اند و به کمپین‌های فروش جدید پاسخ می‌دهند؟ توجه کنید که همه مشتریان می‌خواهند شنیده شوند، مشتریان شما نیز شامل این قضیه می‌شوند. وقتی به آن‌ها گوش می‌دهید و نیازهای آن‌ها را برآورده می‌کنید، آن‌ها برمی‌گردند.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 194
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789644688232
قیمت چاپ ۱۳۹۹: 31,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»