خانه / کتاب‌ها / پیام گم گشته /
تصویر کاور کتاب پیام گم گشته
معرفی کتاب

پیام گم گشته

پیام گم گشته

اثری از مارلو مورگان

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب پيام گم گشته (عرفان بوميان استراليا) اثري است از مارلو مورگان، اثري خواندني، معنوي و الهام بخش برپايه واقعيت دربردارنده ي تجربيات نويسنده پس از آشنايي با قبيله اي در استراليا و زيستن موقتي با آن ها. ديدار با انسان هاي خارق العاده اي كه درس هايي شگرف درباره جهان هستي و انسانيت به او مي آموزند و ارزش هاي واقعي زندگي را به وي نشان مي دهند. مارلو
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

ماجرا از این قرار است که نویسندۀ کتاب در اصل پزشک بوده و برای دوره‌ای پنج‌ساله و برای همکاری در پروژه‌ای، از آمریکا به استرالیا مهاجرت می‌کند. در حین ماموریت، توجهش به شرایط بومیان سرخ‌پوست استرالیا جلب می‌شود. مارلو سعی می‌کند برایشان کاری دست‌ و‌ پا کند و در این راه موفق می‌شود. بعد از مدتی و خوشحالی از موفقیتش برای راه‌اندازی کسب‌ و‌ کار کوچک بر
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- به تدريج به اهميت همه چيز پي بردم و از كنار هيچ نكته اي ساده نمي گذشتم. سرحال شدن پس از يك خواب شبانه، رفع تشنگي ام با نوشيدن چند جرعه آب و انواع مزه ها و غذاهايي كه مي چشيدم برايم ارزشمند بودند. من كل زندگي ام را وقف امنيت شغلي، مقابله با تورم، خريدن ملك و املاك و پس انداز كردن پول براي دوران بازنشستگي ام كرده بودم. در آن صحرا تنها امنيت ما چرخه دائمي طلوع و غروب خورشيد بود. جالب ترين نكته از نظر من اين بود كه افراد نژادي كه طبق معيارهاي من داراي كمترين امنيت هستند، دچار زخم معده، فشار خون بالا و يا بيماري هاي قلبي نبودند.
 • 2- آن‌ها آنگونه که ما نام را به کار مى‌بریم و براى نمونه شخصى را «دبى» و دیگرى را «کدى» مى‌خوانیم، از نام استفاده نمى‌کنند. هر نام معنایى دارد که در اترباط با صاحب نام است. هنگامى که کودک به دنیا مى‌آید، به او نامى مى‌دهند، اما با رشد کودک، آن نام بى‌معنى مى‌شود و فرد نام مناسب‌ترى براى خود برمى‌گزیند. به مرور زمان که خرد، خلاقیت و هدف شخصى در زندگى روشن‌تر مى‌شود، نام او تغییر مى‌کند. یک نفر در زندگى چندبار نام عوض مى‌کند. گروه ما شامل قصه‌گو، سازنده‌ى ابزار، رازدار، استاد خیاطى، موسیقى‌دان بزرگ و عده‌اى دیگر بود.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 219
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789651247521
قیمت چاپ اول: 18,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»