خانه / کتاب‌ها / نترسید انجام دهید /
تصویر کاور کتاب نترسید انجام دهید
معرفی کتاب

نترسید انجام دهید

نترسید انجام دهید

اثری از ریچارد برانسون

معرفی کتاب

کتاب حاضر اثری از ریچارد برانسون که با ترجمه ای از مهدی قراچه داغی، توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است.

خلاصه‌ای از کتاب

بهترین درسی که در زندگی‌ام آموختم این بود که دست به کار شوم و کاری انجام دهم.
اگر در شروع به انتها فکر کنید، اگر به همه مایل‌هایی که می‌خواهید طی کنید بیندیشید و اگر به همه خطراتی که ممکن است با آن‌ها روبه‌رو شوید نظر کنید، ممکن است هرگز قدم اول را بر ندارید. در زندگی اگر برای رسیدن به هر آنچه که می‌خواهید تلاش لازم را نکنید، هرگز به هدفتان نخواهید
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- " همیشه سعی می‌کنم در زمستان‌ها از کشور انگلیس فاصله بگیرم. موسیقی، خورشید و دریا به من احساس خوبی می‌دهند. دور شدن از لندن به من فضا و آزادی می‌دهد که فکر کنم و ایده‌های تازه پیدا نمایم. در آن زمستان و پایان سال 1977 من و نامزدم از هم جدا شده بودیم. من غمگین بودم اما می‌خواستم در بهترین حد خود ظاهر شوم. احساس کردم بیش از هر زمانی به تعطیلات و مرخصی احتیاج دارم. به جامائیکا رفتم تا گروه‌های موسیقی را پیدا کنم و با آن‌ها قرارداد ببندم. با خود یک چمدان پُر از اسکناس بردم زیرا نوازنده‌ها و خواننده‌های موسیقی در جامائیکا چک قبول نمی‌کنند. طی روز در آب گرم دریا شنا می‌کردم و شب‌ها در کلوپ‌ها و رستوران‌ها به صدای موسیقی گروه‌ها گوش می‌دادم. وقتی موسیقی جدیدی می‌شنیدم، بلافاصله درباره آن یادداشت‌برداری می‌کردم. هنوز در جامائیکا بودم که جوئن به من زنگ زد و پرسید: «می‌توانی مرا در نیویورک ملاقات کنی؟» در نیویورک اوقات خوشی داشتم. دلمان می‌خواست فرار کنیم و با هم تنها باشیم. در یک میهمانی کسی از من پرسید آیا اسم ویرجین را از روی ویرجین آیلندز انتخاب کرده‌ام. ما اسم شرکتمان را از آن جهت ویرجین گذاشته بودیم که در آن زمان در کار تجارت بی‌تجربه بودیم اما هرگز به ویرجین آیلندز سفر نکرده بودیم. ناگهان به نظرم رسید که آنجا باید مکان بسیار عاشقانه و رومانتیکی برای من و جوئی باشد.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 166
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789642367894
قیمت چاپ پنجم: 28,900 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»