خانه / کتاب‌ها / خانم رئیس /
تصویر کاور کتاب خانم رئیس
معرفی کتاب

خانم رئیس

خانم رئیس

اثری از سوفیا آموروسو

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب خانم رئیس، اثری نوشته ی سوفیا آموروسو است که اولین بار در سال 2014 به چاپ رسید. آموروسو در دوران نوجوانی زندگی سخت و غیرمعمولی داشت. او در خیابان ها سرگردان بود، گاهی دزدی می کرد و در زباله ها به دنبال غذا می گشت. آموروسو در بیست و دو سالگی تحصیل را رها کرد و در لابی یک دانشکده ی هنری، مشغول به کار شد. در همین لابی بود که او تصمیم گرفت در سایت
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

زن موجودی ظریف و نه ضعیف است. محور کتاب خانم رئیس، توانایی زنان است. زن می‌تواند مستقل باشد، رئیس باشد، موفق باشد، کسب و کار خودش را مدیریت کند و درعین‌حال ظریف باشد؛ اما ظرافت به‌معنای درست آن. این نکته که زنان توانمندند، در دهه‌های اخیر تا حد نسبتا زیادی جا افتاده است؛ اما هنوز کافی نیست. هنوز هستند زنانی که خود را به‌‌دلیل زن‌بودن دست‌کم می‌گیرن
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- شما دوست دارید یک خانم رئیس باشید؟ من هم برای شروع باید دو چیز را به شما یادآور شوم. نخست: اینکه، این بسیار عالی است! شما، با تنها خواستن فقط یک چیز، نخستین قدم را به سمت زندگی عالی و مطلوب برداشته اید. دوم: این قدم اصلا ساده نیست و سخت کوشی و تلاش فراوانی می طلبد و تازه، هنگامی که به آن برسید چه بسا تلاشی بیشتر برای حفظ و نگهداری آن می طلبد. اما چه کسی از کار زیاد می ترسد؟ من که ترسی ندارم و مطمئن هستم شما نیز نمی ترسید. یا اگر هم ترسی دارید یقین دارم این کتاب به نحوی طرز فکر شما را تغییر می دهد که با رسیدن به پایان فصل آخر عملا به دنبال کاری برای انجام دادن می گردید و فریاد برمی آورید «از همین حالا می خواهم کاری انجام دهم.»
 • 2- انرژی ای که صرف تمرکز بر روی زندگی شخصی دیگر می کنید، بهتر است صرف کار کردن بر روی زندگی خودتان شود. سعی کنید قهرمان و الگوی خودتان باشید.

شناسنامه کتاب

ناشر: البرز
تعداد صفحات: 266
نوع جلد: سلفونی
قطع: رقعی
شابک: 9786009550333
قیمت چاپ سوم: 33,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»