خانه / کتاب‌ها / راز دختران موفق /
تصویر کاور کتاب راز دختران موفق
معرفی کتاب

راز دختران موفق

راز دختران موفق

اثری از کارا الویل لیبا

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب راز دختران موفق، نوشته ی کارا الویل لیبا است که اولین بار در سال 2015 به انتشار رسید.

این کتاب جذاب و روح بخش، نقشه ی راهی برای زنان کارآفرین و شاغل است. الویل لیبا در این اثر به شما چگونگی ساختن شرکتی چندمیلیون دلاری را نمی آموزد. خبری از آموزش سیستم های مالی نیز نیست. در عوض، کتاب راز دختران موفق به شما یاد می دهد که چگونه اعتماد به نفس خود
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

مدیریت کسب‌وکار، دشوار است و حتی پس از استخدام بهترین مربیان کسب‌وکار، خواندن همۀ خبرنامه‌های بازاریابی در زیر آفتاب و تماشای هزاران وبینار، تا زمانی که ذهنیت و نگرش خود را تغییر ندهید، پیروز نخواهید شد. پیروزی زمانی از آنِ شما خواهد بود که توانمندی‌های خود را باور کنید، زمانی که برای همیشه به افکار منفی پایان دهید و به همۀ چیزهایی که در خدمت هدف ش
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- همان گونه که بیانسه در یکی از ترانه هایش با نام «دختران» می گوید: «چه کسی دنیا را به حرکت در می آورد؟ دختران!» من از شما می پرسم: چه کسی می تواند با حرف او مخالفت کند؟ زنان امروز بسیار قوی تر و مستقل تر از همیشه هستند. در حقیقت، شمار زنان صاحب کسب و کار از سال ۱۹۹۷، افزایش ۶۸ درصدی داشته و جالب اینجاست که بیش از ۱/۹ میلیون از این کسب و کارها از سال ۲۰۱۴ راه اندازی شده اند. «این رقم حیرت آور است!»، نه تنها اثبات می کند که ما توفیق را یک لقمه چپ می کنیم، بلکه نشان می دهد که توان زنان کارآفرین برای کسب پیروزی بی نهایت است.
 • 2- خب پس قضیه چیست؟ و از همه مهم تر، چگونه می توان به این وضعیت جهنمی پایان داد؟ نخستین چیزی که می خواهم در این کتاب به شما بیاموزم، آن قدر اهمیت دارد که آن را آویزه گوشتان خواهید کرد یا با یک ماژیک رنگ روشن صورتی جیغ، آن را مشخص می کنید. این تغییر نگرش قدرتمند تغییردهنده بازی و تخته جهشی به سوی پیروزی است. پس، سراپا گوش باشید! به جرئت می گویم که توانایی شما در رسیدن به خواسته هایتان نامحدود است. امکانات شما بی نهایت است و شما قدرت را آن دارید که زندگی و کسب و کار رویایی خود را محقق سازید. شما باید در درون خود جایی را بیابید که در آنجا همه چیز شدنی است.
 • 3- حاضرم با شما سر یک کیف گران قیمت مارک شانل شرط ببندم که حتی اگر زیر مطلب او تعریف و تمجید بنویسید و به او تبریک بگویید، باز هم حسادت جایی در اعماق وجودتان ریشه می دواند. و این موضوع طبیعی است. طبیعی بودنش به این دلیل است که ما شرطی شده ایم به این که فکر کنیم اگر کسی چیزی دارد، پس مقدار کمتری برای ما باقی مانده است و تا زمانی که چنین باوری داریم، همین مسئله را در زندگی خود می بینیم.

شناسنامه کتاب

ناشر: پارو
تعداد صفحات: 168
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786009550357
قیمت چاپ دوم: 29,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»