خانه / کتاب‌ها / خیلی زیاد اما همیشه ناکافی، چگونه خانواده من خطرناکترین مرد جهان را پدید آورد /
تصویر کاور کتاب خیلی زیاد اما همیشه ناکافی، چگونه خانواده من خطرناکترین مرد جهان را پدید آورد
معرفی کتاب

خیلی زیاد اما همیشه ناکافی، چگونه خانواده من خطرناکترین مرد جهان را پدید آورد

خیلی زیاد اما همیشه ناکافی، چگونه خانواده من خطرناکترین مرد جهان را پدید آورد

اثری از دکتر مری ال ترامپ

معرفی کتاب

برادرزاده‌ی ترامپ با افشاگری‌ در خصوص کودکی دونالد جنجال به پا می‌کند! مری ترامپ در کتاب زیاد اما همیشه ناکافی،چگونه خانواده من خطرناکترین مرد جهان را پدید آورد، به زندگی عموی خود که یکی از پرحاشیه‌ترین رئیس‌جمهورهای آمریکا است، می‌پردازد. این کتاب در همان روز اول توانست رکورد فروش یک میلیون نسخه را به نام خود ثبت کند.

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب حاضر به وسیله‌ی برادرزاده‌ی دونالد ترامپ تهیه شده است و چهره‌ی جدیدی از چهل و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا به جهانیان عرضه می‌کند. مری ترامپ که فرزند برادر بزرگ‌تر دونالد است، در این کتاب با تکیه بر علم روانشناسی مشکلات خانواده‌ی مشهور و ثروتمند خود را برای‌تان شرح می‌دهد و شخصیت عموی سیاستمدار و تاجرش را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد. از آنجایی
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- آن‌ها در خانه‌ای زندگی می‌کردند که به خانه‌ی پدربزرگ، مادربزرگم شناخته شده است. خانه، بویژه در آن نصف شب، هم چنان یه خونه‌ی غریبه به نظر می‌رسید. بنابراین وقتی مرین دوازده ساله مادرش را در یکی از سرویس‌های بهداشتی طبقه‌ی بالا، ناله کنان و بیهوش دید، نتوانست جهت‌های خانه را پیدا کند. تمام کف سرویس بهداشتی، خون‌آلود بود. مرین غالبا تمایلی به مزاحمت به پدرش در اتاق خواب نداشت اما حالا آن قدر ترسیده بود که به سرعت به سمت دیگر خانه رفت تا پدر را بیدار کند.
 • 2- فِرِد مرد قدرتمندی بود که دارای روابط خوبی در بیمارستان جاماییکا بود. به سرعت با شخصی تماس گرفت که بتواند آمبولانسی به خانه بفرستد و اطمینان حاصل کرد که بهترین دکترها منتظر آن‌ها در بخش اورژانس بیمارستان هستند. فِرِد شرایط را به بهترین نحوی که می‌توانست برای کسی که پشت تلفن بود توضیح داد. مرین شنید که پدر گفت: "قاعدگی، خونریزی ماهانه‌ی زنانه". واژه‌ای که از دهان پدر خارج شد برای مرین بسیار ناآشنا بود.

شناسنامه کتاب

ناشر: نگاه
تعداد صفحات: 280
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786222670634
قیمت چاپ دوم: 48,500 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»