خانه / کتاب‌ها / گام هایی به سوی موفقیت /
تصویر کاور کتاب گام هایی به سوی موفقیت
معرفی کتاب

گام هایی به سوی موفقیت

گام هایی به سوی موفقیت

اثری از آنتونی رابینز

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب گام هایی به سوی موفقیت، اثری نوشته ی آنتونی رابینز است که اولین بار در سال 1994 به انتشار رسید. فایده ی انگیزه و الهام بخشی چیست اگر با اقدام همراه نباشد؟

خلاصه‌ای از کتاب

نویسنده ی پرفروش و متخصص «کارایی حداکثری»، آنتونی رابینز با استفاده از بهترین ابزار، تکنیک ها، قواعد و استراتژی های ارائه شده در کتاب ارزشمند خود، «قدرت شگرف درون»، برنامه ای تأثیرگذار از الهام بخشی های روزانه و اقدام های کوچک را در اختیار مخاطبین می گذارد که به شما کمک می کند قدم های بزرگی را در مسیر افزایش کیفیت زندگی خود بردارید. از تکنیک ساده ی
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- تغییر تمرکز ذهنی، تنها یکی از راه های وضعیت روحی است. یک راه سریع تر و مطمئن تر، تمرکز روی بدن یا فیزیولوژی است. برای مثال، اکثر مردم هنگامی که احساس خوبی ندارند، پرخوری می کنند و سیگار می کشند یا از مواد مخدر استفاده می کنند. احساسی که در هر لحظه دارید به فیزیولوژی شما مربوط می شود.
 • 2- اگر جدی بگویید یادم نمی آید، یادتان نخواهد آمد چون این دستور مغز شماست. اگر بگویید حتما نخواهید توانست. مغز از دستور شما سرپیچی نمی کند.
 • 3- اولین منبع ایمان، محیط است. هر موفقیت، موفقیت دیگری را موجب می شود. سعی کنید برای خود موفقیت ایجاد کنید، هرچند موفقیت های کوچک. ذهن شما این موفقیت ها را بایگانی می کند و شما را فرد موفقی تشخیص می دهد.

شناسنامه کتاب

ناشر: زرین
تعداد صفحات: 425
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789644073410
قیمت چاپ هفتم: 50,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»