خانه / کتاب‌ها / من یک نجات یافته ام /
تصویر کاور کتاب من یک نجات یافته ام
معرفی کتاب

من یک نجات یافته ام

من یک نجات یافته ام

اثری از ویجی آناند ردى

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب من یک نجات یافته‌ام: 108 داستان درباره غلبه بر سرطان نوشته‌ی پی. ویجی آناند ردی، داستان افرادی را روایت می‌کند که بر سرطان غلبه کرده‌اند؛ افرادی که با استقامت و امید برای زنده ماندن جنگیدند و هم‌اکنون مانند سایر انسان‌ها زندگی می‌کنند.

خلاصه‌ای از کتاب

یک روز ناگهان به شما می‌گویند سرطان دارید! چه حالی می‌شوید؟

اغلب افراد بعد از شنیدن این خبر به این فکر می‌کنند که چه زمانی خواهند مرد. افکاری که در آن لحظه‌ی ویرانگر از سرشان می‌گذارد تقریبا شبیه به هم هستند؛ «آیا درد خواهم کشید؟ آیا مرگم دردناک خواهد بود؟ چه بر سر خانواده‌ام خواهد آمد؟» و متأسفانه سخت‌ترین سؤالی که در ذهن تمام بیماران سرطانی شکل
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- من دختر یک کشاورزم. من و والدینم یک زندگی ساده داریم. من همیشه یک دختر پرجنب‌وجوش و پرانرژی بوده‌ام و به کار و فعالیت زیاد و کمک به والدینم در کارهای روزمره عادت کرده‌ام. بیکارنشستن خسته‌ام می‌کند؛ حوصله‌ام سرمی‌رود و بی‌قراری می‌کنم. سرطان بدترین اتفاقی است که می‌تواند برای آدمی مثل من بیافتد. با درد شدید در پای راستم شروع شد. به نزدیک‌ترین بیمارستان رفتم و آن جا به من گفتند که مشکلم جزئی و بی‌اهمیت است. تعدادی مسکّن برایم تجویز کردند و توصیه کردند استراحت کنم. علی‌رغم تجویز پزشکی آن‌ها، مشکلم نه‌ تنها ادامه پیدا کرد که حتی دردم بدتر هم شد. چیزی نگذشت که پایم متورم و دردم شدیدتر شد. به کوماردی، نزدیک‌ترین شهر رفتم. جایی‌ که چندین آزمایش رویم انجام شد و هیچ مشکل به‌ خصوصی تشخیص داده نشد. همه‌ چیز گیج‌کننده بود؛ به‌ نظر می‌رسید هیچ مشکل و بیماری‌ای ندارم، اما با این‌ وجود چنان درد عمیقی داشتم که راه‌ رفتن برایم سخت شده بود. بعد از تعطیلات داشرای آن سال، به حیدرآباد سفر کردیم تا به بیمارستان نی‌وِدیتا بروم. آن جا هم آزمایش‌های زیادی رویم انجام شد و بعد از آن پزشکان من را به بیمارستان آپولو در جوبیلی‌هیلز فرستادند. جایی که دکتر ویجی آناند ردی، سرپرست بخش سرطان‌شناسی بیمارستان را ملاقات کردیم. روزی که فهمیدیم سرطان دارم بدترین روز زندگی‌ام بود. والدینم شوکه شدند و به‌ هم‌ ریختند. من خیلی گریه کردم. گرچه ما آدم‌های معمولی‌ای بودیم و تقریباً چیزی دربارۀ پزشکی نمی‌دانستیم اما این را می‌دانستیم که سرطان چه بیماری جدی و کشنده‌ای است و درمانش چقدر سخت خواهد بود.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 496
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786004611473
قیمت چاپ سوم: 70,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»