خانه / کتاب‌ها / خویشتن مقدس شما /
تصویر کاور کتاب خویشتن مقدس شما
معرفی کتاب

خویشتن مقدس شما

خویشتن مقدس شما

اثری از وین دایر

معرفی کتاب

«خویشتن مقدس شما» که با عنوان فرعی «تصمیم‌گیری برای آزاد شدن» منتشر شده است، کتابی نوشته وین دایر، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است.

دایر در این کتاب، به بررسی باورها و اندیشه‌های غالب کنونی در جامعه می‌پردازد و آنها را به چالش می‌کشد و می‌کوشد تفسیر متفاوتی از زندگی را ارائه کند.

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب خویشتن مقدس شما را می‌توان به عنوان یک راهنمای کامل و بسیار باارزش، برای آن دسته از افراد که در پی دست‌یافتن به یک تجربه روحانی بوده و به رهایی روح از بند مادیات به عنوان هدف غایی زندگی می‌نگرند، تلقی کرد."دیپاک چوپرا

این کتاب را حول 4 مفهوم کلی زیر طبقه‌بندی شده است:

1 ـ شما مقدس هستید و برای حصول به آن باید سیستم کهنه اعتقادی خود را ارتقا
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- «یک مثل قدیمی هست که می‌گوید (نمی‌دانم چه کسی گفته یا از کجا مرسوم شده است): «ترس در می‌زند، ایمان جواب می‌دهد و هیچ‌کس آنجا نبود.» ترس از تردیدی نشأت می‌گیرد که ما در مورد الوهیت خود داریم. پادزهر ترس، ایمان است. همواره از درون می‌دانستم که تنها نیستم. می‌دانستم که یک راهنمای الهی در همه حال با من است. این بینش درونی ظهور وحشت را غیرممکن می‌سازد. شما هم تنها نیستید و چنانچه بخواهید یک راهنمای همیشه حاضر در دسترس شماست. هنگامی‌که واقعاً دریابید که این عشق حضوری همواره با شماست، امکان ادامه حیات با ترس و تردید منتفی خواهد شد. باید به این بینش، کیفیت دانسته شدن را ببخشید. آن‌گاه مسأله ترس از میان خواهد رفت. هنگامی‌که شروع می‌کنید به خلاص شدن از شر ترس، نوعی اعتماد به نفس در شما شکل خواهد گرفت که خودآگاهی درونی شما را از جنبه الهی‌تان باز می‌نماید. گابریل سول هِلیگ، در کتاب خود «ملایمت، قدرت است» تشریح می‌کند که چگونه با ریشه‌کن شدن تردید، ترس نیز از بین می‌رود: "ما هنوز همانند فرزند درون‌مان پیش از فرود آمدن تاریکی، بر خود می‌لرزیم. اما هنگامی که با شجاعت، باز کردن راه خود را به درون قلب پیدا کردیم، در خواهیم یافت که وارد دنیایی شده‌ایم که عمق آن به نور منجر خواهد شد و وارد شدن به آن پایانی نخواهد داشت."»

شناسنامه کتاب

نویسنده: وین دایر
تعداد صفحات: 472
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786008034742
قیمت چاپ اول: 48,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»