خانه / کتاب‌ها / قلعه الموت /
تصویر کاور کتاب قلعه الموت
معرفی کتاب

قلعه الموت

قلعه الموت

اثری از ولادیمیر بارتول

معرفی کتاب

قلعه الموت رمانی نوشته ولادیمیر بارتول نویسنده اسلونیایی-ایتالیایی است. این رمان به داستان حسن صباح و فرقه حشاشین می ‌پردازد. این کتاب حال و هوای ایران را در قرن یازده میلادی نشان می‌ دهد که در آن روزها به همت مردان جسور خود بر حکومت قدرتمند سلجوقیان مسلط شده ‌است. نام قلعه الموت و حسن صباح، حسی از راز آلود بودن و کنجکاوی را برای هر شنونده ای که اط
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

قلعه الموت جزو یکی از زیبایی های فرهنگی و دیدنی ایران است .این قلعه مقر حسن صباح بوده و بر روی قله ای بنا شده و معماری منحصر به فرد خودش را دارد.

حسن صباح به مدت 35 سال دراین قلعه به فعالیت های سیاسی و مذهبی پرداخت و به ترویج مذهب اسماعیلیه ادامه داد. این قلعه از دوره اسماعیلیان باقی مانده و همچنان طرفداران و بازدیدکنندگان منحصر به فرد خود را دارد
ادامه متن

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 384
نوع جلد: گالینگور
قطع: رقعی
شابک: 9786008626527

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»