خانه / کتاب‌ها / تمام من /
تصویر کاور کتاب تمام من
معرفی کتاب

تمام من

تمام من

اثری از مرضیه قنبری

دسته بندی

معرفی کتاب

كتاب تمام من اثري است از مرضيه قنبري به چاپ انتشارات بركه خورشيد.
کتاب تمام من، در ژانر اجتماعی عاشقانه خانوادگی نوشته شده است و نویسنده عشق را در چهارچوب خانه و خانواده به خوبی به تصویر کشیده است. تصویر عشق والدین به فرزند، عشق خواهر و برادر حتی در سنین بالا.

خلاصه‌ای از کتاب

داستان کتاب تمام من، در مورد ساینا تک دختر شهرزاد و ناپدریش اردلان می باشد. او در یک خانواده ی خوب و خوشبخت زندگی می کند.
مدتی است که آنها به خانه ای جدید نقل مکان کرده اند و پدر ساینا که مجتبی نام دارد و در دام اعتیاد گرفتار شده است؛ تنها نگرانی ساینا بی خبری و دوری از پدر معتادش است. همسایه ی طبقه پایین آنها خانم صولتی پیر زنی تنها و بیمار است و
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- تيام نفسش را يك جا بيرون داد. برخاست و كتش را از تن بيرون آورد و روي شانه ي او انداخت. خوني كه به يكباره به صورت ساينا دويد، نديده گرفت و كمي خم شد و دو طرف كت را به هم آورد و مشام ساينا يكباره پر شد از عطر تن او! نگاهش را به زير انداخت. روي نگاه كردن به چشم هاي تيام را نداشت، اما با حسي گنگ و مرموز بيشتر كت را به دور خود پيچيد و لبخندي بي جان روي لب هاي تيام نقش بست. نگاه ماتش به روي ساينا بود و فكرش به هزار راه مي رفت. چه بي ثمر روزها براي نديدنش تلاش كرده بود. آن روزها حتي به جابه جايي منزل پروين هم فكر مي كرد، به هر چيزي كه از اين احساس دورترش كند و حالا…

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 612
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786226667159
قیمت چاپ اول: 70,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده حسین صفا
  حسین صفا
  « حسین صفا، شاعر و ترانه‌سرا، در آخرین روز آذر ماه 1359 در اسلامشهر به دنیا آمد، اما اصالت آذری دارد. آشنایی حسین صفا با ادبیات و شعر به دوران نوجوانی‌ا ...»
 • تصویر نویسنده نیکلای گوگول
  نیکلای گوگول
  « نیکلای واسیلیویچ گوگول، زاده ی 31 مارس 1809 و درگذشته ی 4 مارس 1852، نویسنده ی اوکراینی الاصل روس بود.گوگول در روستای ساروچینتسی واقع در اوکراین کنونی ...»
 • تصویر نویسنده مژگان ایمانی
  مژگان ایمانی
  « مژگان ایمانی مترجم ایرانی می باشد. از ترجمه های وی کتاب فرار از کتابخانه‌ی آقای لمونچلو نوشته‌ی کریس گرابنستاین توسط انتشارات پرتقال به چاپ رسیده است. ...»
 • تصویر نویسنده محمود نامنی
  محمود نامنی
  « محمود نامنی متولد سال 1331 از نویسندگان پرکار ایرانی می باشد.

  از جمله آثار او:
  آشنایی با مولوی: زندگینامه و گزیده‌ای از داستانهای مثنوی
  ...»
 • تصویر نویسنده ضحی کاظمی
  ضحی کاظمی
  « ضحی کاظمی (متولد سال ۱۳۶۱) در تهران، نویسنده‌ی پرکار و جوان ایرانی ست.
  وی دوران دبستان خود را در تهران و راهنمایی و دبیرستان را در لندن گذرانده اس
  ...»