خانه / کتاب‌ها / زنان در زندگی نیچه /
تصویر کاور کتاب زنان در زندگی نیچه
معرفی کتاب

زنان در زندگی نیچه

زنان در زندگی نیچه

اثری از ماریو لایس

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب زنان در زندگی نیچه، اثری است از ماریو لایس که ماریا ناصر ترجمه کرده است و انتشارات قله آن را منتشر کرده و در اختیار علاقمندان نهاده است.

نگارنده در این کتاب تصورات برخی از اندیشمندان درباره نیچه را غیر منصفانه محسوب کرده است و اعتراف می کند که نیچه در آثارش به شیوه‌های متفاوتی از زنان سخن گفته و حتی در برخی از آثارش مقام زن را اررشمند شمرده
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب زنان در زندگی نیچه، درباره ی رابطه "نیچه "با زنانی است که از کودکی تا مرگ با او زندگی کرده اند و در شکل گیری شخصیت او نقش بسزایی داشته اند‌.
برخی از این زنان عبارت‌اند از" :الیزابت نیچه"، "هدویگ رابه"، "ماتهیلده ترامپداخ"، "کوزیما"، "مالویدا فون مایسنبوگ"، "ماری باوم گارتنر"، "لوآندراس سالومه"، "رزافون شیرنهفر"، "متافون سالیس " و "هدویگ کیم .
ادامه متن

شناسنامه کتاب

نویسنده: ماریو لایس
ناشر: قله
تعداد صفحات: 150
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789647546003

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»