خانه / کتاب‌ها / شغل مناسب شما /
تصویر کاور کتاب شغل مناسب شما
معرفی کتاب

شغل مناسب شما

شغل مناسب شما

اثری از باربارا بارون. تیگر

معرفی کتاب

کتاب «شغل مناسب شما» نوشته‌ی پاول و باربارا تیگر است که مهدی قراچه‌داغی و دکتر حسین رحیم منفرد آن را به فارسی برگردانده‌اند.

خلاصه‌ای از کتاب

در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «آشکار کردن رازهای شخصیتی شما، چگونگی روند به‌کارگیری اطلاعات، تصمیم‌سازی، کنش متقابل با دنیای اطرافتان و کشف شغل مناسب، هدف و محتوای این کتاب است. کتابی که در ضمن کلاسیک بودن به روز شده تا تجارت روبه‌رشد امروزی، تجارت بین‌المللی و ارتباطات متقابل جهانی را هم دربرگیرد. کتاب حاضر تاکنون راهنمای شغلی پانصد هزار نفر در
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- لازم است که در همین جا به نکته ای اشاره کنیم. باید دانست که راه رسیدن به رضایت شغلی بسیار متنوع و مختلف است و این که بسیاری از مردم از کارشان رضایت دارند. تنها یک شغل ایده آل وجود ندارد که همه به جست و جوی آن بروند اما برای شما یک شغل ایده آل وجود دارد. در محل کار متغیرهای بسیار زیادی وجود دارد. شما برای رسیدن به رضایت شغلی باید بدانید چه ترجیحاتی دارید و بعد شغلی را پیدا کنید که این ترجیحات شما را بپوشاند بعضی از مشاغل گرمی و ثبات به دست می دهند و بعضی دیگر خطیر و پرچالش هستند. بعضی ساختارشان جا افتاده است و بعضی فاقد این ساختار هستند. ممکن است شغل از نوعی باشد که به مراودات و تبادلات اجتماعی فراوان احتیاج داشته باشید.بعضی از مشاغل هم به سکوت و آرامش احتیاج دارند. آیا شما دقیقا نمی دانید چه شغلی برای شما مفید است؟ آیا تاکنون لحظه ای به آن فکر کرده اید؟ اینکه مشاغل بسیار مختلف و عدیده ای وجود دارد نکته بسیار جالبی است. علتش هم این است که توانمندی های مردم و اولویت هایشان کاملا متنوع است. بعضی ها دوست دارند در قالب مدیران ارشد ظاهر شوند و تصمیمات مهم بگیرند. دیگران ممکن است مناسب این انتخاب نباشند. برای بعضی ها پول اولویت اول است و می خواهد پول کلانی به جیب بزنند و بعضی دیگر می خواهند کمکی به جامعه خود بکنند و بنابراین پول برایشان اهمیت کمتری دارد. بعضی ها با ارقام و آمار راحت هستند اما بعضی دیگر از خواندن صورت سود و زیان سردرد می گیرند و این قصه سر دراز دارد

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 840
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789646235793
قیمت چاپ نهم: 85,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»