خانه / کتاب‌ها / چطور از خودم راضی باشم؟ /
تصویر کاور کتاب چطور از خودم راضی باشم؟
معرفی کتاب

چطور از خودم راضی باشم؟

چطور از خودم راضی باشم؟

اثری از آندریا اوئن

معرفی کتاب

کتاب چطور از خودم راضی باشم؟ اثری است از آندریا اوئن که انتشارات البرز آن را منتشر کرده است و در اختیار مخاطبان قرار داده است.
در پشت جلد کتاب آمده است: «خانم های عزیز، در هرکجای این جهان که هستید، اگر قلبتان شکسته و احساس ناراحتی و ترس می کنید، خوش آمدید. ما یک صندلی خالی برایتان نگه داشته ایم. شما دقیقا مثل خود ما هستید. ما شما را همان طور که هس
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

خودتان را در آغوش بکشید. می‌خوا‌هم چیزی بگویم که شاید شما را متعجب کند. تمام عاداتی که در این کتاب به آنها اشاره خواهیم کرد همگی کاملاً معمول هستند. هیچ‌کس بعد از خواندن این کتاب با خودش فکر نمی‌کند که «نه، من هیچ‌کدام از این کارها را انجام نمی‌دهم.» و خوب مسئله‌ای هم نیست. درحقیقت، خوب هم هست. گاهی شما به این عادات نیاز دارید تا از خودتان محافظت ک
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- وقتی زنی مصمم باشد زندگی اش را تغییر دهد، وقتی به خودش توجه کند و به چیزی فکر کند که بعد از تغییر به آن تبدیل می شود، آنگاه دیگر نمی توان او را متوقف کرد.
 • 2- عادت به انزواطلبی و پنهان شدن را به سختی می توان تغییر داد. کمک گرفتن از دیگران روحیه ای انتقادپذیر می خواهد. انتقادپذیر بودن ترسناک است؛ خیلی هم ترسناک است. شاید ما را پس بزنند یا خواسته مان را نپذیرند. شاید قضاوت شویم یا مورد انتقاد قرار بگیریم. گاهی وقتی انتقاد می کنند ساکت هستند، اما ما حس می کنیم… می فهمیم.

شناسنامه کتاب

ناشر: البرز
تعداد صفحات: 298
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786222351304
قیمت چاپ اول: 50,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»