خانه / کتاب‌ها / معجزه کار پاره وقت /
تصویر کاور کتاب معجزه کار پاره وقت
معرفی کتاب

معجزه کار پاره وقت

معجزه کار پاره وقت

اثری از جیم ران

معرفی کتاب

کتاب معجزه کار پاره وقت اثری پر فروش از برجسته ترین چهره های دنیای کسب و کار، جیم ران است، نویسنده تلاشش این است که با ارائه تکنیک های فوق العاده شما را در مسیر رسیدن به موفقیت هایتان یاری کند.
بهای کتاب اهمیتی ندارد، بهایی که در صورت نخواندن کتاب، پرداخت خواهید کرد، اهمیت دارد. این سخنی است که جیم ران در صفحه اول کتاب معجزه کار پاره وقت قرار داده
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

آیا معجزه کار پاره وقت را می شناسید؟ شما از کدام دسته افراد هستید؟ کسانی که معتقدند برای رسیدن به درآمد بالا حتما باید یک کار تمام وقت داشت؟ یا از آن دسته افرادید که حاضرند برای کسب درآمد یک کار پاره وقت انجام دهند؟ آیا تاکنون تصور کرده اید که حتی اگر شغلی تمام وقت نداشته باشید، باز هم می توانید درآمد بالا و زندگی ایده آل داشته باشید؟ آیا تا به حال
ادامه متن

شناسنامه کتاب

نویسنده: جیم ران
تعداد صفحات: 62
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786007159491
قیمت چاپ سوم: 14,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»