خانه / کتاب‌ها / قدرت شگرف درون /
تصویر کاور کتاب قدرت شگرف درون
معرفی کتاب

قدرت شگرف درون

قدرت شگرف درون

اثری از آنتونی رابینز

معرفی کتاب

کتاب قدرت شگرف درون، اثری از آنتونی رابینز است که نخستین بار در سال 1991 منتشر شد.
برخیزید و کنترل زندگیتان را به دست بگیرید! آنتونی رابینز، نویسنده ی پرفروش نیویورک تایمز، در این کتاب، موثرترین استراتژی ها و تکنیک های خود برای مسلط شدن بر عواطف، بدن، روابط، شرایط مالی و به طور کلی زندگی را به شما می آموزد.

خلاصه‌ای از کتاب

در اعماق وجود انسان نیروهایی پوشیده و پنهان است، که او را به شگفتی وامی دارند. نیروهایی که انقلاب بزرگی در زندگی بوجود می آورند. نیروهایی که هیچ وقت تصور نمی کند صاحب و دارنده ی آن هاست. همه ی ما انسان ها رویاهایی داریم. باید بپذیریم که استعدادها و قابلیت های خاصی در اختیار داریم که می توانیم دگرگونی و تغییری ایجاد کنیم. و به شیوه ای خاص با دیگران
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- در اعماق وجود انسان، نیروهایی نهفته است که او را به شگفتی وامی دارد و نیروهایی که هیچگاه تصور نمی کند مالک آن هاست؛ نیروهایی که اگر برخیزند و وارد عمل شوند، انقلابی عظیم در زندگی پدید می آورند. همه ی ما رویاهایی داریم... می خواهیم با تمام وجود باور کنیم استعدادها و قابلیت های خاصی در اختیار داریم که می توانیم تغییری پدید آوریم. می توانیم به گونه ای خاص با دیگران ارتباط برقرار کنیم و می توانیم دنیای بهتری بسازیم.
 • 2- تلاش من در زندگی حفظ رویاها و واقعیت بخشیدن به آن ها بوده است و این که کاری کنم دیگران به یاد آورند از نیروی بی پایانی که در درونشان وجود دارد، استفاده کنند. موانع را نابود سازید، دیوارها را فرو بریزید، بناها را بگسلید و پایکوبان به سوی موفقیت گام بردارید.
 • 3- ممکن است سوال کنید: آیا هویت انسان محدود به تجاربش نیست؟ خیر، هویت انسان محدود به تفسیرهایی است که از تجاربش به دست می آورد. هویت شما قضاوتی است که در مورد شخصیتتان می کنید، هویت شما به صورت القابی در می آید که به خود می دهید.

شناسنامه کتاب

ناشر: زرین
تعداد صفحات: 808
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789644073571
قیمت چاپ هشتم: 72,500 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»