خانه / کتاب‌ها / عشق و یک دروغ /
تصویر کاور کتاب عشق و یک دروغ
معرفی کتاب

عشق و یک دروغ

عشق و یک دروغ

اثری از مارگریت وست

دسته بندی

معرفی کتاب

عشق و دروغ، نام رمانی ست که نویسنده‌ی توانا، مارگریت وست آن را نوشته است. این کتاب اولین بار در سال 1338 با ترجمه میمنت دانا از سوی انتشارات صفی علیشاه به چاپ رسید و بعدها انتشارات نگاه آن را منتشر کرد.
مارگریت وست در کتاب عشق و یک دروغ، صداقت و راستگویی را مهم‌ترین اصول زندگی می داند و در عمق داستانی هیجان‌انگیز و پر فراز و نشیب، به بیان عواقب و ا
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

رمان عشق و یک دروغ، در مورد دو دختر به نام های سیسیلی و کاتی است. این دو دختر از خانواده های متوسط جامعه هستند که با پس انداز کردن حقوق شان برای تعطیلات به یک هتل گران قیمت ساحلی می روند. راجر بوكانان، مرد ثروتمندی که برای درمان کردن بیماری ذات الریه اش، با برادر و زن برادرش به این هتل آمده است. راجر زمانی که نظر غيرمحترمانه سیسیلی را در مورد خودش
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- هنگامی که راجر رو به شهر می‌رفت هوای درخشان و مطبوع صبح جای خود را به هوایی تیره و غم‌انگیز داده بود. قدم‌های راجر سست بود و پایش پیش نمی‌رفت. عجله‌ای هم نداشت، حالش دگرگون بود و احساس می‌کرد که قلبش از سینه بیرون می‌آید. دخترک خل‌ وضعی در را به روی راجر باز کرد ولی او را در آستانه‌ی در نگاه داشت تا برود پرسش کند. او پس از چند لحظه برگشت و راجر را به داخل منزل دعوت کرد. دخترک در اتاق پذیرایی را بدون تشریفات باز کرد و با صدای بلند ورود راجر را اعلام داشت.
 • 2- برای چند لحظه سکوتی دردناک حکم فرما گشت. زن دست خود را به پشت صندلی گرفته و تمام قد ایستاده بود. حقا بی‌نهایت زیبا بود. پوستش لطیف و تابناک، و چشمانش درشت و گیرا بود. رنگ چشمانش قهوه‌ای و مژگانش تیره، بلند و برگشته بود. اگر تنها زیبایی وی را در نظر می‌گرفتند سیسیلی در بوته‌ی فراموشی می‌افتاد، ولی همچنان که به این زن خیره شده بود بی‌تابانه آرزومند سیسیلی بود که می‌دانست در آن دقایق کنار دریا به انتظارش می‌باشد.

شناسنامه کتاب

ناشر: نگاه
تعداد صفحات: 280
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786003763814
قیمت چاپ دوم: 33,500 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»