خانه / کتاب‌ها / هشدار /
تصویر کاور کتاب هشدار
معرفی کتاب

هشدار

هشدار

اثری از کاترین کرافت

دسته بندی

معرفی کتاب

رمان هشدار اثر کاترین کرافت است که در سال 2018 منتشر شد. این کتاب که در ژانر تریلر و رازآلود نوشته‌شده یکی از کتاب‌های محبوب این سبک برای کاربران سایت کتاب‌خوانی گودریدز نیز هست.

خلاصه‌ای از کتاب

حدودا سه سال از آن روزی می گذرد که زویی جنازه پسر خودش ایتان را به همراه جنازه دوستش جاش را در رودخانه‌ای نزدیک خانه‌ اش پیدا می‌کند. آن ها این موضوع را حادثه ای تلخ تصور می کنند و به دلیل اینکه آن خاطرات تلخ را به دست فراموشی بسپارند از محل زندگی خودشان نقل مکان می کنند تا بتوانند زندگی جدیدی را آغاز کنند.
داستان کتاب هشدار از زمانی آغاز می‌شود که
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- از یک نصاب خواستیم تا با نصب نرده، پله‌ها را ایمن کند. قبل از اینکه بیماری ‌ام اس توانش را بگیرد، همیشه عادت داشت به اتاق من سرک بکشد. من هم حرفی نمی‌زدم. اگرچه حق داشتم اعتراض کنم و بگویم که من دیگر بچه نیستم. به‌رغم اینکه لباس تنش می‌کردم و غذا برایش درست می‌کردم، عادت داشتم در خفا فریاد بزنم. البته این کارها را الآن نمی‌تواند بکند. درواقع این اتاق در انحصار کامل من است. آدم‌های هم سن من خیلی زودتر از این‌ها از خانه پدری می‌روند، اما اگر بروم چه کسی از او مراقبت کند؟ او همیشه می‌گوید تو برو زندگی خودت را داشته باش اما پشت این حرف‌ها غم عمیقی مرا از انجام این کار بازمی‌دارد.
 • 2- در آخرین ایمیلش برای من نوشت: «کسی مثل تو رو تا حالا ندیدم. جدی می گم همه فکرم رو به هم‌ریختی». از سر رضایت لبخندی زدم. مگر چند نفر را در زندگی‌اش دیده؟ دلم نمی‌خواهد خجالت‌زده‌اش کنم. در عکس بزرگ‌تر از او به نظر نمی‌آیم.
 • 3- از آخرین باری که به او جواب دادم، سه روز می‌گذرد. نه اینکه نخواهم، اما اینجا باید کمی محتاط‌تر باشم. باید مطمئن می‌شدم که پیوند و رابطه ما به‌قدری محکم است که اگر هر مشکلی بین ما پیش بیاید می‌توانم حلش کنم که بعداً پیش خواهد آمد. باید کاری کنم که زندگی‌اش بدون من مفهومی نداشته باشد.

شناسنامه کتاب

ناشر: البرز
تعداد صفحات: 324
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786222351083
قیمت چاپ اول: 55,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»