خانه / کتاب‌ها / نامه به لوئیز /
تصویر کاور کتاب نامه به لوئیز
معرفی کتاب

نامه به لوئیز

نامه به لوئیز

اثری از لوییز ال هی

معرفی کتاب

کتاب نامه به لوئیز مجموعه‌ای زیبا و شگفت‌انگیز از جواب‌های لوئیز ال هی به کسانی‌ست که برای او نامه نوشته و راهنمایی خواسته‌اند.

خلاصه‌ای از کتاب

خود نویسنده در کتاب نامه به لوییز این چنین می گوید.
«این کتاب مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که طی سال‌ها از مردم سراسر جهان دریافت کرده و به آن‌ها جواب داده‌ام. نامه‌ها به موضوعات مختلفی اشاره دارند. تقریباً تمامی کسانی‌که به من نامه نوشته‌اند، خواسته‌اند که به شکلی خودشان و دنیایشان را تغییر بدهند. در جواب‌هایم سعی کردم به آن‌ها کمک کنم تا به هدف‌های
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- لوئیز عزیز من همیشه به خود گفته‌ام، وقتی کوچک‌ترین فرزندم به مدرسه برود، به کالج برمی‌گردم؛ اما من چهار فرزند و یک شوهر دارم و می‌ترسم که شوهرم به من سخت بگیرد. من احساس می‌کنم که او به اندازه کافی حمایتگر نیست و نمی‌تواند از بچه‌ها مراقبت کند. او به من می‌گوید: «این تو بودی که این بچه‌ها را می‌خواستی و حالا باید از خودگذشتگی کنی.» اما آیا باید اشخاص صرفاً به این دلیل که صاحب فرزندانی هستند، از خواسته‌های خود بگذرند؟ من چه باید بکنم؟ عزیز من اگر بخواهی به رؤیایت تحقق بخشی، به‌نظر می‌رسد که شوهرت می‌ترسد، تو را از دست بدهد. او می‌ترسد که تو از او جلو بزنی. من فکر می‌کنم او در ضمن، گرفتار باورهای سنتی است که یک زن تا کجا باید برود. این حق مسلم توست که به خواسته‌ات برسی. تا تو اجازه نداده‌ای کسی حق ندارد، به جای تو فکر کند و به جای تو تصمیم بگیرد. آنچه تو در ذهنت فکر می‌کنی، فکر شخصی و خصوصی توست. اینجا جایی است که تو تغییرات خود را شروع می‌کنی....

شناسنامه کتاب

نویسنده: لوییز ال هی
تعداد صفحات: 259
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789642367481
قیمت چاپ اول: 15,900 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»