خانه / کتاب‌ها / ماری استوارت /
تصویر کاور کتاب ماری استوارت
معرفی کتاب

ماری استوارت

ماری استوارت

اثری از فردریش فون شیلر

معرفی کتاب

کتاب ماری استوارت اثری از فردریش فون شیلر که درباره ماری استوارت، ملکه اسکاتلند است، او در سر فکر سلطنت انگلیس بودن داشت، اما سرنوشتی دیگر پیدا می کند.

خلاصه‌ای از کتاب

نویسنده در رمان ماری استوارت، از زوایای مختلف و مستند های تاریخی شخصیت ماری استوارت‌‌ را به تصویر کشیده است.

ماری استوارت فرزند جیمز پنجم، شش روزه بود که ملکه اسکاتلند شد. سپس با فرانسوای دوم، پادشاه فرانسه ازدواج کرد، ولی در سال 1580 بیوه شد و به اسکاتلند برگشت. و به دشمنی و مخالفت با الیزابت اول، ملکه انگلستان پرداخت. او که زمانی خود ملکه بود،
ادامه متن

شناسنامه کتاب

ناشر: ثالث
تعداد صفحات: 224
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789643805654
قیمت چاپ سوم: 36,500 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده حسن آدینه زاده
  حسن آدینه زاده
  « از آثاری که به قلم حسن آدینه زاده نوشته شده است، کتاب حالا که به لبخند رسیدیم می‌باشد که به همت انتشارات ترانه چاپ و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته ...»
 • تصویر نویسنده درنا شریفی
  درنا شریفی
  « درنا شریفی نویسنده، پژوهشگر حوزه کودک. سخنران و مدرس مهارتهای تربیتی است. از آثاری که به قلم درنا شریفی نوشته شده است می‌توان به کتاب مامان با من کودک ...»
 • تصویر نویسنده مهسا میرزاییان خوراسگانی
  مهسا میرزاییان خوراسگانی
  « از آثاری که به قلم مهسا میرزاییان خوراسگانی نوشته شده است می‌توان به کتاب، حال من خوب است با تو اشاره کرد. این اثر به همت انتشارات ارشدان به چاپ رسیده ...»
 • تصویر نویسنده سباستیان بری
  سباستیان بری
  « سباستیان بری (متولد 5 ژوئیه 1955) نویسند، شاعر و نمایشنامه نویس پرآوازه ایرلندی است که تاکنون جوایز فراوانی را کسب کرده،که از این میان می توان به جوای ...»
 • تصویر نویسنده رسول ارونقی کرمانی
  رسول ارونقی کرمانی
  « رسول ارونقی کرمانی (زاده ۱۳۰۹ در کرمان- درگذشته ۳۰ مهر ۱۳۹۶) نویسنده ایرانی بود. او یکی از مشهورترین، محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین پاورقی‌نویسان ایران در ...»