خانه / کتاب‌ها / از رنج تا رهایی /
تصویر کاور کتاب از رنج تا رهایی
معرفی کتاب

از رنج تا رهایی

از رنج تا رهایی

اثری از ساسان حبیب وند

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب از رنج تا رهایی به قلم ساسان حبیب وند که انتشارات سپید و سیاه منتشر و روانه بازار نموده است.

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب از رنج تا رهایی، کتابی است در مورد خودشناسی؛ این کتاب، باورها و پیش داوری های ما را به چالش می کشد و تفکر نقادانه و انتزاعی را به ما آموزش می دهد و در رنج های خیالی به ما کمک می کند.
این کتاب ۱۴ موضوع کلیدی مرتبط با رنج درونی انسان را مورد بررسی قرار می دهد و هر مسئله را مانند شیئی چند وجهی، در دست می گیرد.
از بارزترین ویژگی های این کتاب، می
ادامه متن

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 240
شابک: 9786009698332

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده حسن آدینه زاده
  حسن آدینه زاده
  « از آثاری که به قلم حسن آدینه زاده نوشته شده است، کتاب حالا که به لبخند رسیدیم می‌باشد که به همت انتشارات ترانه چاپ و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته ...»
 • تصویر نویسنده درنا شریفی
  درنا شریفی
  « درنا شریفی نویسنده، پژوهشگر حوزه کودک. سخنران و مدرس مهارتهای تربیتی است. از آثاری که به قلم درنا شریفی نوشته شده است می‌توان به کتاب مامان با من کودک ...»
 • تصویر نویسنده مهسا میرزاییان خوراسگانی
  مهسا میرزاییان خوراسگانی
  « از آثاری که به قلم مهسا میرزاییان خوراسگانی نوشته شده است می‌توان به کتاب، حال من خوب است با تو اشاره کرد. این اثر به همت انتشارات ارشدان به چاپ رسیده ...»
 • تصویر نویسنده سباستیان بری
  سباستیان بری
  « سباستیان بری (متولد 5 ژوئیه 1955) نویسند، شاعر و نمایشنامه نویس پرآوازه ایرلندی است که تاکنون جوایز فراوانی را کسب کرده،که از این میان می توان به جوای ...»
 • تصویر نویسنده رسول ارونقی کرمانی
  رسول ارونقی کرمانی
  « رسول ارونقی کرمانی (زاده ۱۳۰۹ در کرمان- درگذشته ۳۰ مهر ۱۳۹۶) نویسنده ایرانی بود. او یکی از مشهورترین، محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین پاورقی‌نویسان ایران در ...»