خانه / کتاب‌ها / برگی از دفتر عشق /
تصویر کاور کتاب برگی از دفتر عشق
معرفی کتاب

برگی از دفتر عشق

برگی از دفتر عشق

اثری از امیل زولا

دسته بندی

معرفی کتاب

رمان برگی از دفتر عشق، اثر «امیل زولا» نویسنده فرانسوی و ماجرای زندگی زنی با نام «هلن» است که در زندگی اش برای اولین بار به مفهوم عشق و اشتیاق پی می برد.

خلاصه‌ای از کتاب

داستان رمان برگی از دفتر عشق، ماجرای زندگی زنی به اسم «هلن» است که در زندگی مفهوم عشق را می فهمد. هلن با همسر و دخترش ژان، به پاریس مهاجرت می کند. او همسرش را به خاطر بیماری از دست داده، و مدتی است از دختر روانی اش مواظبت می کند. هلن به علت از دست دادن همسرش و بیماری دخترش احساس تنهایی می کند و این تنهایی را با کمک کشیش و برادر نیکوکار او رامبوند،
ادامه متن

شناسنامه کتاب

نویسنده: امیل زولا
تعداد صفحات: 312
نوع جلد: سخت
قطع: رقعی
شابک: 9789642200948
قیمت چاپ اول: 18,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»