خانه / کتاب‌ها / شیطان /
تصویر کاور کتاب شیطان
معرفی کتاب

شیطان

شیطان

اثری از لئو تولستوی

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب شیطان، اثری از لئو تولستوی نویسنده مشهور روسیه است که با ترجمه سروش حبیبی منتشر شده است.
در توضیح پشت جلد آمده است: «دو جور زندگی برای من ممکن است. یکی آن‌که با لیزا شروع کردم زندگی، خدمت و اداره‌ی ملک و فرزند‌داری همراه با احترام مردم. اگر این زندگی را می‌پسندم، جایی برای ستپانیدا نیست. بایست همان‌طور که گفتم، او را از این‌جا دور کنم یا از م
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

داستان رمان شیطان در مورد دو جوان به نام های یوگنی ایرتنیف و برادرش آندری است. این دو برادر بعد از مرگ پدرشان به میراث بزرگی می رسند. اما این وارثان شامل بدهی هایی می شود و آن ها باید تصمیم شان را بگیرند که آن را قبول کنند یا نه.
یوگنی میراث را می پذیرد و سهم برادرش را می خرد، و با این خیال که می تواند قطعات بزرگی از زمین را به فروش برساند و قطعات
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- لیکن من به شما می گویم...اگر چشم راستت تو را بلغزاند قطعش کن و از خود دور انداز... اگر دست راستت تو را بلغزاند قطعش کن و از خود دور انداز، زیرا تو را مفیدتر آن است که عضوی از اعضایت نابود شود از آنکه کل جسدت در دوزخ افکنده شود.
 • 2- سخت ترین موضوعات را می توان به کند ذهن ترین انسان ها که پیش زمینه و ایده ای از آن در سر ندارند فهماند، اما ساده ترین موضوع را نمی توانید به باهوش ترین انسان ها که بر دانسته های قبلیش اطمینان راسخ دارد توضیح دهید.
 • 3-

شناسنامه کتاب

ناشر: چشمه
تعداد صفحات: 93
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789643625863
امتیاز گودریدز: 3.69
قیمت چاپ دهم: 20,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»