خانه / کتاب‌ها / حال من خوب است با تو /
تصویر کاور کتاب حال من خوب است با تو
معرفی کتاب

حال من خوب است با تو

حال من خوب است با تو

اثری از مهسا میرزاییان خوراسگانی

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب حال من خوب است، با تو، اثری از مهسا میرزاییان خوراسگانی،است که به ارائه اشعار و نوشته‌های خوب و روان ولی به معنایی ژرف و ایهام‌گونه نسبت به درون و برون انسان، دنیای مادی و دنیای موجود، مرگ و زندگی در درون انسان و مرگ و زندگی در دنیای مادی می‌پردازد.

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب حال من خوب است با تو، با اشعار سپید ساده در یافتن خداوند در درون خود، شناخت خود و هدف خلقت، معنای زندگی واقعی و در نهایت خوب شدن حال دل با وجود مشکلات به آرامش انسان کمک می‌کند.

جملاتی از متن کتاب

 • 1- زندگی را گفتم‌ش تو کیستی؟ به چه راهی هستی؟/ از کجا می‌آیی؟ با که سرگرم هستی؟/ تو کدام غنچه‌ی سربسته و پنهان هستی/ یا کدام ریشه‌ی جان گرفته از خاک هستی؟/ تو کدام خواب و خیالی که پُر از رویایی/ یا کدامین آرزویی که در سر هستی؟/ تو کدام راه رسیدن به سرای نوری/ یا کدام راه سعادت که پُر از عشق هستی؟/ تو کدام مظهر ِ زیبایی و عفت هستی؟/ یا کدام راه کمالی که از جود خداوند هستی؟/ زندگی آرام گفت من خود ِ تو هستم که پی من هستی/ یا همانی که مرا سوق دهی سوی سعادت هستی/ تو، خودت غنچه‌ی سربسته‌ی زیبا هستی/ یا همانی که شکوفا کند راز درون را، هستی/ تو خودت ریشه‌ی جاندار در این خاک هستی/ یا همان سبز حیاتی که بیرون زده از خاک هستی/ تو همان خواب قشنگی که پُر از رویایی/ یا حبابی که پُر از فکر رسیدن به کمال نابی/ تو همان پرتو نوری که تابان هستی/ یا همان مظهر زیبایی گل‌ها هستی/ تو خودت آن عشقی که از ذات خداوند هستی/ یا همان عشق خدایی که در جان هستی/ من همان تو هستم تو همان من هستی/ ما همانیم که با هم رویم سوی کمال در هستی..

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 159
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786009956036
قیمت چاپ ۱۳۹۸: 22,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»