خانه / کتاب‌ها / آینده ی پسرت را بساز /
تصویر کاور کتاب آینده ی پسرت را بساز
معرفی کتاب

آینده ی پسرت را بساز

آینده ی پسرت را بساز

اثری از مایکل سی ریچرت

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب آینده ی پسرت را بساز، نوشته ی مایکل سی ریچرت است که پگاه فرهنگ مهر آن را به فارسی برگردانده و انتشارات کوله پشتی آن را منتشر نموده است.

خلاصه‌ای از کتاب

در زمانی که بسیاری از پسران در بحران هستند ، یک نقشه ی راه، چیزی بسیار مهم برای کمک به پسران برای تبدیل شدن به مردانی قوی و دلسوز است.
طی دو دهه گذشته مطالعات بسیار زیاد و جدیدی انجام شده است که دانش ما را درباره چگونگی تفکر و احساس پسران گسترش داده است. در کتاب آینده ی پسرت را بساز ، روانشناس مایکل سی ریچرت از دهه ها تحقیق خود برای به چالش کشیدن ق
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- در چند سال پیش از آن: در اواخر تابستان بیست و چهارمین سال زندگی ام، برادر کوچکترم در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست داد. او در دوران نوجوانی با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کرد - مشروبات الکلی، مواد مخدر و دور شدن از خانواده و مدرسه - اما به مرور اوضاع در حال بهتر شدن بود. زمانی که به هجده سالگی رسید، نشانه های زیادی از انتخاب های سالم تر در زندگی اش دیده می شدند. آن روز بعدازظهر، با یکی از دوستانش قرار داشت. آنها کمی مشروب و احتمالا مواد مخدر مصرف کرده بودند و او غافل از خطرات این کار، روی صندلی کنار راننده در خودروی دوستش نشسته بود. دوستش در حال پایین آمدن از یک تپه با سرعت زیاد، کنترل ماشین را از دست داده و با درختی بزرگ و قدیمی در حیاط جلویی خانه همسایه تصادف کرده بود.
 • 2- بین داستان برادرم و تمامی داستانهایی که مراجعینم برایم تعریف می کردند، یک نقطه مشترک وجود داشت، یک مصیبت ناگفته: اینکه تمامی قربانیان مرد بودند. در هر مورد، نوعی حس سردرگمی، تاحدی بی توجهی و بی پروایی، قطع ارتباط با محیط اطراف و انزوای ذهنی، دلیل اصلی انتخاب های خودتخریبی و خودویرانگر آنان بود. در میانه دهه ۱۹۷۰، درک چندانی از آنچه مایکل کافمن، فعال و محقق کانادایی، «ترکیبی عجیب از قدرت و ناتوانی، رجحان و درد» در رشد و تکامل مردان توصیف می کرد وجود نداشت. همچنین ارزش ماهیت های انسانی پسران که اساسا رابطه ای هستند به خوبی درک نمیشد.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 344
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786004613972
قیمت چاپ اول: 55,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»