خانه / کتاب‌ها / آیین سرنوشت سازی /
تصویر کاور کتاب آیین سرنوشت سازی
معرفی کتاب

آیین سرنوشت سازی

آیین سرنوشت سازی

اثری از وین دایر

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب آیین سرنوشت‌سازی: نه اصل برای کامیابی و شکوفایی آرزوها اثر وین‌دبلیو دایر، که جمال هاشمی آن را ترجمه کرده است و بوده و توسط انتشارات شرکت سهامی به چاپ رسیده است.

خلاصه‌ای از کتاب

اگر تصمیم­ها و رفتارهایتان زیر سلطه نفس اماره هستند و به وسیله آن کنترل می­شوند، اگر در روبرویی با هرکس و در هر موقعیت حالت دفاعی به خود می­گیرید و احساس نیاز مزمن به جبهه­گیری دارید نگاه کنید به اصول اول. اگر ذاتا به خویشتن و تصمیم­های خود بی­اعتمادید، اگر دچار تعارضات و حل و فصل نشده روانی هستید، اگر در حل مسائل زندگی سرگشته و ناتوانید نگاه کنید
ادامه متن

شناسنامه کتاب

نویسنده: وین دایر
تعداد صفحات: 272
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789643250812
قیمت چاپ سوم: 4,500 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»