خانه / کتاب‌ها / لحظه ای که او ترکم کرد /
تصویر کاور کتاب لحظه ای که او ترکم کرد
معرفی کتاب

لحظه ای که او ترکم کرد

لحظه ای که او ترکم کرد

اثری از سوزان لوئیس

دسته بندی

معرفی کتاب

لحظه‌ای که او ترکم کرد رمانی از سوزان لوئیس درباره زندگی و راز اندی کارآگاه سابق است که در ساحل کسترلی زندگی می‌کند. ساحلی که در آن اتفاقات عجیب و پر رمز و راز زیادی می‌افتد.

خلاصه‌ای از کتاب

شخصی به نام اندی است که در ساحل کسترلی زندگی‌ می‌کند.
ساحل کسترلی همیشه پر از رمز و راز است. بعضی از این رازها تیره و گناه آلود و یکی از آنها مرگ‌بار خواهد بود. اندی، کارآگاه سابق، در زندگی زناشویی خویش به بن بست رسیده است.

در طول داستان یکی از دانشجویان جوان شهر بدون هیچ ردپایی ناپدید شده و از این‌ رو اندی دوباره دست‌ به‌ کار می‌شود. در همین موقع
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- در روئینا زلدا کین به فیتزجرالد، یکی از نویسندگان قرن بیستم، علاقه داشت، برای همین اسم زلدا را برای او انتخاب کرده بود. دوستان صمیمی و خانواده‌اش او را رزی صدا می‌کردند. وقتی وارد شهر شد از روی محبت، او را خانم سی خطاب می‌کردند (حرف اول نام‌خانوادگی او به زبان لاتین)، زیرا در چهل سال گذشته دوست داشتنی‌ترین معلم دبیرستان کسترلی بود. نمایشنامه و ادبیات انگلیسی درس می‌داد، ترم پیش بازنشسته شد، بین دانش‌آموزان چند نسل اخیر، کسی نبود که نمایشنامه‌های متفاوت کمدی، تراژدی، رمانس یا حتی ژانر وحشت را در کلاس‌های او نگذرانده و اجرا نکرده باشد. پاملا عقیده داشت خواهرش رزی برای تک‌تک این نمایشنامه‌ها می‌میرد (او این جمله را با غرور و مهربانی به زبان نمی‌آورد، بیشتر به نظر می‌رسید حرصش گرفته باشد؛ اما شاید شما این‌طور برداشت کرده‌اید، رزی او را بهتر می‌شناخت و چیزی به دل نمی‌گرفت).
 • 2- پاملا دو سال از رزی کوچک‌تر بود، تقریباً در هیچ چیز به او شباهت نداشت، همیشه از عالم و آدم و حتی از دخترهایش دلخور بود که حالا سی‌ویک و بیست‌ و نه‌ ساله بودند. به نظر می‌رسید آن‌ها خاله رزی را بیشتر از مادرشان دوست دارند. رزی و دخترها اصرار می‌کردند که این‌طور نیست؛ اما ویکتور، همسر مرحوم رزی، با پاملا هم عقیده بود، البته هیچ‌وقت جلوی پاملا چنین حرفی نمی‌زد. او مرد بی‌رحمی نبود، البته چندین‌بار به رزی گفته بود که خواهر کوچک‌ترش او را دیوانه می‌کند.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 400
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786222200541
قیمت چاپ اول: 49,900 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»