خانه / کتاب‌ها / الماس های قاتل /
تصویر کاور کتاب الماس های قاتل
معرفی کتاب

الماس های قاتل

الماس های قاتل

اثری از آگاتا کریستی

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب الماس های قاتل، اثری از آگاتا کریستی می باشد که با ترجمه ای از بهرام افراسیابی توسط انتشارات مهرفام منتشر شده است.
این رمان دارای دو بعد جنایی و امنیتی می باشد که البته معمای امنیتی آن طولانی تر و از ابتدا تا انتها را در بر می گیرد در حالی که معمای جنایی داستان تنها حوادث میانی را تشکیل می دهد. با این که میتوان گفت که کریستی در عنوان معمای جنا
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

داستان کتاب الماس‌های قاتل از اینجا شروع می­‌شود که شاهزاده علی یوسف پادشاه کشور عربی رماط وقتی دید که انقلاب بزرگی در راه است جواهرات سلطنتی را به مشاورش باب سپرد تا آن‌ها را به انگلستان ببرد. چون باب عجله داشت به سراغ خواهر و خواهرزاده‌اش رفت که در یک هتل اقامت داشتند ولی آن‌ها بیرون بودند و باب فقط فرصت کرد که جواهرات را در وسایل آن‌ها مخفی کند.
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- قتل در مدوبانک! وحشتناک است! باورنکردنی است! خانم چادویک عاشق مدوبانک بود، شاید هم بیشتر از خانم بلسترود به آن علاقه داشت. اما به گونه‌ای متفاوت. همراهی کردن خانم بلسترود و قبول کردن مسئولیت‌های آن‌جا کار سختی بود. او بارها با خطر روبرو شده بود. آن‌ها سرمایه زیادی نداشتند…اگر کمک‌های مالی کسانی که رویشان حساب می‌کردند قطع می‌شد آن وقت چه…اگر آن‌ها موفق نمی‌شدند و یا اگر …خانم چادویک همیشه نگران این اگرها بود.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 425
شابک: 9789649915371

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»