خانه / کتاب‌ها / مرد ناشناس /
تصویر کاور کتاب مرد ناشناس
معرفی کتاب

مرد ناشناس

مرد ناشناس

اثری از المور لئونارد

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب مرد ناشناس اثری کلاسیک و هیجان انگیز نوشته ی المور لئونارد که سیامک دل آرا آن را ترجمه و انتشارات بنگاه منتشر نموده است.
المور لئونارد در دوران نویسندگی خود بیش از ۴۰ کتاب نوشته است. بیشتر کتاب‌های لئونارد جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکا هستند.

خلاصه‌ای از کتاب

داستان این رمان به ماجرای مردی به نام جک رایان می پردازد که به پیدا کردن افرادی که نمی خواهند پیدا شوند، شهرت دارد. مجموعه ای از جنایات به ظاهر غیرمرتبط، رایان را وارد پرونده ی جست و جو برای یافتن سهامداری می کند که تنها با نام «مرد ناشناس شماره ی 89» شناخته می شود. اما این مرد گمشده برای همه «ناشناخته» نیست: زنی زیبا با موهایی طلایی از او متنفر اس
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- اتفاقی اینجا در حال وقوع است، می دانم. درست در مقابل چشمانم است، اما نمی توانم آن را ببینم.
 • 2- زمانی یکی از دوستان رایان به او گفته بود: «درسته، ولی عوضش این طوری کسی باهات بدرفتاری نمی کنه.» رایان هم در جواب گفته بود: «نمی دونم، با این اوضاع و احوال، شایدم وقتشه که یکی باهام بدرفتاری کنه.» این مکالمه چند سال قبل انجام شده بود. رایان از این مکالمه به عنوان تلنگری یاد می کرد که موجب شده بود تنبلی را کنار بگذارد و تلاش کند.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 302
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786002532756
قیمت چاپ اول: 28,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»