خانه / کتاب‌ها / به هیچ کس نگو /
تصویر کاور کتاب به هیچ کس نگو
معرفی کتاب

به هیچ کس نگو

به هیچ کس نگو

اثری از هارلن کوبن

دسته بندی

معرفی کتاب

«به هیچ کس نگو» اثر مشهوری از هارلن کوبن، نویسنده مشهور آمریکایی است که موفق کسب جایزه ادگار شده است. تاکنون نزدیک به شصت میلیون نسخه از کتاب های وی 43 زبان در سراسر جهان فروخته شده و جوایز زیادی در زمینه ادبیات جنایی و معمایی نصیب خود کرده؛ از جمله اولین جنایی نویسی است که هر سه جایزه معتبر ادگار و شاموس و آنتونی را به دست آورده است.

کتاب به هیچ
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

درد فقدان برای دکتر دیوید بک، کمرشکن بود. و او هر روز در طول هشت سال گذشته، دوباره ترس و وحشت آن اتفاق را زندگی کرده است. آن برکه ی درخشان. نور کمسوی ماه. شیون های دلخراش. همان شبی که همسرش را ربودند. همان شبی که آخرین بار او را زنده دید. همه به دیوید می گویند که وقت گذشتن از آن ماجرا و فراموش کردن گذشته، یک بار برای همیشه، فرا رسیده است. اما برای
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- مدام این حرف چرند را می شنیدم که «بهتر است عاشق شده باشی و آن را از دست داده باشی تا این که اصلا عاشق نشده باشی». یک تصور غلط دیگر. بهم اعتماد کن، این بهتر نیست. نمی خواهم بهشت را به من نشان دهید و بعد آن را با خاک یکسان کنید.
 • 2- می دانی، خاطرات دردآورند. خاطرات خوب، بیش از همه.
 • 3- رابطه ی جنسی برای همه است؛ اما پس از آن، برای عاشقان.

شناسنامه کتاب

نویسنده: هارلن کوبن
ناشر: چلچله
تعداد صفحات: 481
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786008625551
قیمت چاپ اول: 40,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»